Nieruchomości z regionu

dodaj nieruchomosc Poszukamy nieruchomości

Home Staging

Home Staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Zastosowanie tej usługi zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości

Home Staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.


Na rynku nieruchomości w Polsce panuje obecnie duża konkurencja. Okres sprzedaży nieruchomości często trwa dłużej niż pół roku.

Naszym celem jest skrócić ten okres czasu i zainteresować jak największą liczbę potencjalnych klientów tak aby sprzedać lub nająć nieruchomość za możliwe najwyższą cenę i w jak najszybszym czasie.

Home staging -"TO SZYBSZA DROGA DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI- PRZYJDŹ I SPRAWDŹ, ŻE TO DZIAŁA "

Firma Komplex Nieruchomości współpracuje z
- firmami remontowymi
- projektantami wnętrz
- architektami
- fotografami

 

W celu umówienia się na indywidualną konsultację prosimy dzwonić pod numer telefonu:

607-471-513